Daytona Kopplings delar DT150, T-Rex

Kopplings delar till Daytona DT 150cc, T-Rex (2 VALVES).1 Artikel=1 delDaytona Artikelnummer # 1= 84309 OIL THROUGH 2= 83714 SPRING, OIL THROUGH 3= 84225 WASHER M6 (SUS) 4= 83768 LOCK NUT M14×1 5= 83769 SPRING WASHER 6= 84687 DRIVE GEAR 18T 7= 84688 …

Lagerstatus: I lager

0 kr
Exklusive moms
st

Kopplings delar till Daytona DT 150cc, T-Rex (2 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 84309 OIL THROUGH
2= 83714 SPRING, OIL THROUGH
3= 84225 WASHER M6 (SUS)
4= 83768 LOCK NUT M14×1
5= 83769 SPRING WASHER
6= 84687 DRIVE GEAR 18T
7= 84688 PUMP DRIVE GEAR
8= 84865 CLUTCH ASSEMBLY 1SET
9= 83772 SPLINE WASHER, CLUTCH
10= 83773 FIXING RING, CLUTCH
11= 83787 PUSH ROD, CLUTCH
12= 83786 BEARING (6000)
13= 83774 SLEEVE, CLUTCH

Liknande produkter

Även köpta produkter