Daytona Kopplingskåpa delar DT150, T-Rex

Kopplingskåpa delar till Daytona DT 150cc, T-Rex (2 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 84219 CRANK CASE COVER ASSY
2= 84673 GASKET, R,CRANKCASE COVER
3= 83747 LOCATING DOWEL 8×12x6,3
4= 83742 CLUTCH LEVER
5= 84229 O-RING, P9
6= 83743 CLUTCH LEVEL SPRING
7= 83767 OIL SEAL 13,8x24x5, KICK SHAFT
8= 84674 OIL RULER
9= 84220 COVER, OIL FILTER
10= 83489 OIL FILTER
11= 83839 OIL FILTER SPRING
12= 32784 BOLT M6×15
13= 84642 BOLT M6×45
14= 32787 BOLT M6×50
15= 32788 BOLT M6×55
16= 32790 BOLT M6×75
17= 32792 BOLT M6×132
18= 84226 BOLT
19= 84227 O-RING, G120
20= 84228 O-RING, P14
21= YC110-206-004 - OIL TROUGH COMP

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager