Daytona Motorblock delar DT150, T-Rex

Motorblock delar till Daytona DT 150cc, T-Rex (2 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 86306 STUD BOLT A (L217) DIAM 7
2= 86307 STUD BOLT B (L209) DIAM 7
3= 83754 WASHER 12,5×1,5×20
4= 83755 OIL DRAIN PLUG M12×1,5
5= 83720 LOCATING DOWEL 10×14
6= 86300 RIGHT SIDE CRANK CASE (DIAM 7)
7= 84682 GASKET, CRANKCASE
8= 83758 TIE-IN, BREATHER TUBE
9= 86301 LEFT SIDE CRANK CASE (DIAM 7)
10= 83759 BOLT M6×60
11= 83760 BOLT M6×45
12= 83761 BOLT M6×65

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager