Daytona Tändnings delar DT150, T-Rex

Tändnings delar till Daytona DT 150cc, T-Rex (2 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 83763 NUT
2= 83722 STATOR COIL
3= 83744 WIRING (kabelmatta)
4= 83762 ROTOR
5= 84199 BASE PLATE
6= 87136 CDI
7= 84201 IG COIL(tändspole, hatt ingår ej)
8= 84202 PLUG CAP (hatt till tändspole)
9= 32784 BOLT M6×15
10= 84225 WASHER M6 (SUS)
11= 83907 OIL SEAL,MAGNET ROTATOR
12= 84221 O-RING 6,5×1,8
13= 84222 O-RING 106,8×2
14= 84684 MAGNET COVER(WITH LOGO)
15= 84685 BOLT M6 X 28
16= 84686 BOLT M6 X 35

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager