Kopplingskåpa delar Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES)

Kopplingskåpa delar till Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 86446 BOLT, BANJO M10x22,5
2= 86362 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x105
3= 86486 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x15
4= 86469 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x22
5= 86485 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x28
6= 86471 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x30
7= 86473 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x50
8= 86474 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x55
9= 83759 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x60
10= 86361 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x90
11= 86376 COVER, CLUTCH
12= 86374 COVER, OIL FILTER
13= 86377 COVER, SMALL CLUTCH
14= 83489 FILTER, OIL
15= 86437 GASKET, COVER CLUTCH
16= 86476 GASKET, M10
17= 86412 HOLDER, CABLE CLUTCH
18= 86414 LEVER, CLUTCH COMP
19= 86432 O-RING, Ø38,6x2,6
20= 86435 O-RING, COVER SMALL CLUTCH
21= 86441 OIL SEAL, Ø16xØ26x7
22= 86442 OIL SEAL, Ø17xØ10x5
23= 86406 OIL THROUGH COMP
24= 83747 PIN, DOWEL Ø8xØ6,3x12
25= 86386 RULER
26= 86413 SPRING, LEVER CLUTCH
27= 86375 SPRING, OIL FILTER
28= 86475 WINDOW, OIL LEVEL

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager