Motorblock delar Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES)

Motorblock delar till Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 86474 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x55
2= 83761 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x65
3= 86360 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x70
4= 86459 BOLT, HEXAGON SOCKET M6x105
5= 83755 BOLT, OIL DRAIN M12x15
6= 86444 BOLT, STUD A
7= 86445 BOLT, STUD B
8= 86369 COVER, STRAINER OIL
9= 86370 CRANK CASE, LH
10= 86884 CRANK CASE, RH
11= 86438 GASKET, CRANKCASE
12= 86371 HOSE, BREATHER
13= 86451 NUT FLANGE, M8
14= 86433 O-RING, Ø30xØ3
15= 83720 PIN, DOWELØ10xØ8,4x14
16= 86385 SPRING, STRAINER
17= 86387 STRAINER, OIL
18= 86457 WASHER, GASKET M8
19= 83754 WASHER, OIL DRAIN M12

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager