Oljepump delar Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES)

Oljepump delar till Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES) 1 Artikel=1 del Daytona Artikelnummer # 1= 84678 BOLT, CROSS RECESSED COUNTERSUNK M6x30 2= 84677 BOLT, CROSS RECESSED COUNTERSUNK M6x35 3= 84676 GASKET, PUMP OIL 4= 83747 PIN, DOWEL Ø8xØ6,3x12 …

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager


Oljepump delar till Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES)
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 84678 BOLT, CROSS RECESSED COUNTERSUNK M6x30
2= 84677 BOLT, CROSS RECESSED COUNTERSUNK M6x35
3= 84676 GASKET, PUMP OIL
4= 83747 PIN, DOWEL Ø8xØ6,3x12
5= 86382 PUMP, OIL ASSY

Vi använder oss av kakor för att erbjuda våra tjänster. Genom att använda våra tjänster godkänner du användning av kakor.