Tändnings delar Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES)

Tändnings delar till Daytona ANIMA®150/190 (4 VALVES).
1 Artikel=1 del
Daytona Artikelnummer #
1= 86461 BOLT, CROSS RECESSED COUNTERSUNK M6x15
2= 86464 BOLT, HEXAGON FLANGE M6x25
3= 86472 BOLT, HEXAGON FLNAGE M6x32
4= 86427 BOX, CDI
5= 86426 COIL, IGN ITION
6= 86373 COVER, MAGNET
7= 86431 FLYWHEE MAGNET COMP
8= 86452 NUT, MAGNET M12
9= 86479 O-RING, Ø6,5xØ1,8
10= 86430 STATOR ASSY
11= 86428 WIRE HERNESS

Daytona

0 kr
Exklusive moms
Lagerstatus: I lager